LP140WF1-SPJ1
Certification :
ISO9001
Place of Origin :
KOREA
MOQ :
1
Payment Terms :
T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability :
500PCS/DAY
Delivery Time :
1-3 Working Days
Packaging Details :
Antistatic bag, Bubble Bag, Foam Box and Carton Box.
Panel Brand :
LG Display
Panel Model :
LP140WF1-SPJ1
Panel Size :
14.0 inch
Resolution :
1920×1080
Surface :
Glare (Haze 0%)
Contrast Ratio :
700:1 (Typ.)
Description
LP140WF1-SPJ1 TFT-LCD Panel Screen 14.0 inch, 1920×1080 Active Area 309.31×173.99 mm Frequency 60Hz