TM027CDH04
Certification :
ISO9001
Place of Origin :
KOREA
Payment Terms :
T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability :
500PCS/DAY
Delivery Time :
1-3 Working Days
Packaging Details :
Antistatic bag, Bubble Bag, Foam Box and Carton Box.
Descrition :
a-Si TFT-LCD
Resolution :
320×240
Active Area :
54×40.5 mm
Outline :
63.5×46.6×2.8 mm
Surface :
Clear, Hard coating (3H)
Contrast Ratio :
350:1 (Typ.)
Aspect Ratio :
4:3 (H:V)
Display Mode :
TN, Normally White, Transmissive
Description
Normally White TM027CDH04 tianma 2.7inch a-Si TFT-LCD Module Outline 63.5×46.6×2.8 mm Clear, Hard coating (3H)