G185HAN01.0
Pixel Format :
Luminance :
350 cd/m2
Viewing Angle :
IPS 89/89/89/89
Interface Type :
LVDS 30 Pins
Power Supply :
5 V (Typ)
Description
AUO LCD Panel 18.5 Inch G185HAN01.0 Industrial Display FHD 1920*1080 LED LVDS
Mnnufacturer: AUO Model: G185HAN01.0
Screen Size: 18.5 inch Pixel Number: 1920*1080
Active Area:(mm) 409.8*230.4(H*V) Outline(mm): 430.4*254.6*12.5(H*V*D)
Luminance: 350 cd/m2 Viewing Angle: 89/89/89/89
Interface Type: LVDS 30 Pins Power Supply: 5v
Welcome to our website!
Corporate Vision: To be the most outstanding service provider for global merchants!
We can do for You:
1.Quality Guarantee:
100% original new Hard Disk for you.
2.Fast reply:
Our well-developed management system enables us to reply any kind of customers' inquiry in 24 hours.
3.Delivery Guarantee:
4.After-Sale Service:
Professional support team to provide effective service, we are young and full of passion!
5. Professional acknowledgement of hard disks to provide customers with effective advice.
6. Competitive quotation:
Send your message to this supplier
Send Now
18.5" G185HAN01.0 Vehicle Lcd Monitor FHD 1920*1080 LED LVDS 350 cd/m2