G104XVN01.0
Certification :
ISO:9001
Place of Origin :
MADE IN CHINA
MOQ :
40 PCS
Price :
115 usd
Payment Terms :
T/T
Supply Ability :
500 pcs
Delivery Time :
2-3Days of delivery
Packaging Details :
BOX: 40 PCS
AUO :
G104XVN01.0
Diagonal Size :
10..4 inch
Pixel Format :
1024*768 XGA
Viewing Angle :
IPS 89/89/89/89
Luminance :
470 cd/m2
Signal Type :
LVDS 30 pins
Description
AUO LCD Panel 10.4 Inch G104XVN01.0 Industrial Display 1024*768 XGA IPS LVDS LED
Brand: AUO Model: G104XVN01.0
Screen Size: 10.4 inch Pixel Number: 1024(RGB)*768 XGA
Active: 210.4*157.8(H*V) Outline(mm): 238.6*175.8*7(H*V*D)
Interface Type: LVDS 30 pins Power Supply: 3.3 V
10.4 Inch Car LCD Monitor G104XVN01.0 Industrial Display 1024*768 XGA
Welcome to our website!
Corporate Vision: To be the most outstanding service provider for global merchants!
We can do for You:
1.Quality Guarantee:
100% original new Hard Disk for you.