48 Frame ECM Blower Motor - 375W 300-1150RPM 220-240V 50/60HZ
100,000 pcs per month
Negotiable (FOB/CNF/CIF)
Contact Now
Changzhou Trustec Company Limited
Verified Supplier
11
Years
00:10
EC Fan Coil Unit Motor for Air Conditioner - 1/15HP 300-1150RPM 220-240V 50/60HZ
EC Fan Coil Unit Motor - 1/15HP 220-240V 50/60HZ 300-1150RPM
48 Frame ECM Motor For Fan and Blower - 550W 300-1200RPM 220-240V 50/60HZ
48 Frame EC Condenser Motor - 220W 220-240V 50/60HZ 770RPM
48 Frame ECM Motor - 4/5HP 120/240V 50/60Hz 1050 RPM
Replace a batch
48 Frame EC Condenser Motor - 600W 220-240V 50/60HZ 925RPM
View Detail
150W 3 Phase Sensorless Fan Motor with Speed Controller
View Detail
500W 80% Efficiency EC Fan Motor, Volute Housed Centrifugal Blower Fan Motor
Air Conditioner FCU BLDC Motor - Double Shaft 300~1500 RPM - 30~180W
BLDC/EC Fan Coil Motor , Durable Double Shaft-220V 250W