YSK140-180-6A
Certification :
UL Approval E529388,CE approval
Place of Origin :
China
MOQ :
200pcs
Price :
Negotiable (FOB/CNF/CIF)
Payment Terms :
T/T, L/C
Supply Ability :
100,000 pcs per month
Delivery Time :
15 days fresh products after order confirmation.
Packaging Details :
Standard carton packing, foam board inside for protection.
Application :
Fresh air ventilation
Power :
180W
Shaft :
Double Shaft
Rotation :
CCW-LE
Speed :
1075RPM/3 SPD
Frequency :
60Hz
Product Fan Motor :
Air Conditioner Fan Motor
ODM Solutions :
ODM Solutions: Customized AC and EC motors
Description
AC Universal Air Conditioner Fan Motor 220V 180W With Double Shaft