YSK140-245-4A20
Application :
Commercial Air Conditioner
Power :
1/3HP 245W
Shaft :
Double Shaft
Rotation :
CCW-LE
Rated Speed :
1625RPM
Frequency :
60Hz
Product Name :
Description
Double Shaft Replace Fan Motor Air Conditioner-YSK140-245-4A20 1/3HP 245W 115V