LP171WU6-TLA1
Warrany :
12 month
Description
17.1" Panel WUXGA LCD LED Display Screen LP171WU6-TLA1 For Macbook Pro 17 A1297
Size
17.1 inch
Grade
New A
Surface
Glare (Haze 0%), Antireflection