LCD A1342 LP133WX3-TLA1 LP133WX2 TLG2 B133EW04 B133EW07 Laptop led screen ​
Production description
application FOR APPLE MACBOOK PRO A1297 A1298
resolution 1920*1200
size 17.1 inch
surface glossy or matte
warranty 3 months
quality Grade A test before shipping
status
large quantity in stock
Related Products
For Macbook Series:
For Macbook 13.3 inch(2008-2010)
A1181 MB402 MB403 MB404 MB402 MC240
A1342 MB881 MC207 MC516
For Macbook Air Series
For Macbook air 11.6 inch(2010-2014)
A1370 MC505 MC506 MC968 MC969
A1465 MD223 MD224 MD711 MD712for Macbook air 13.3 inch(2010-2013)
A1237 MB003
A1304 MB543 MB940 MC233 MC234
A1369 MC503 MC504 MC965 MC966
A1466 MD231 MD232 MD760 MD761
For Macbook Pro Series
For Macbook Pro 13.3 inch(2009-2012)
A1278 MB990 MB991 MC374 MC375 MC700 MC724 MD314 MD313 MD101 MD102
For Macbook Pro 15.4 inch(2008-2012)
For Macbook Pro 17 inch(2008-2011)
A1297 MB166 MB766 MB604 MC226 MC024 MC725 MD311
For Macbook Pro Retina series:
For Macbook Pro Retina 13.3 inch(2012-2015)
A1425 MD212 MD213 MD212 ME66
A1502 ME864 ME865 ME866
For Macbook Pro Retina 15.4 inch(2012-2015)