Product Description: Product Description FT-36PGM555 DC 12V24V High Torque Slow Speed 2-1200RPM Planetary Gear Electric Motors Brand FUTENG Motor type Planetary motor Model number FT-36PGM555 Voltage 12 / 24V Electric ...
learn more
FT-36PGM555 DC 12V24V High Torque Slow Speed 2-1200RPM Planetary Gear Electric Motors
Negotiable
Contact Now
Dongguan Futeng Motor Co., Ltd
Verified Supplier
1
Years
00:24
Customized ф36mm 12V 24V High Efficiency Planetary Gear Motor with Large Torque for Industrial Applications
FT-58SGM31ZY Slow Speed Big Torque Worm Gear Motor With Hall Encoder for Lawn Mower
Futeng motor factory videp2
01:33
Introduction to Futeng Motor Company
Replace a batch
42mm Diameter High Torque DC Planetary Gear Motor 12v 24v Custom Low Noise Motor
View Detail
Customized ф36mm 12V 24V High Efficiency Planetary Gear Motor with Large Torque
View Detail
FT-36PGM555 12v 24 Volt Low Speed High Torque High Precision High Efficiency Sun
Manufacturers Wholesale 22mm Gear Motor 5V 12V 24V Low-noise DC Planetary Gear
36mm12V 24V 48V DC Gear Motor Household Intelligent Robot Motor Planetary