Transistor bt131 Transistor BT131-600 BT131-800 TO-92 Transistor Triac Thyristor Sensitive Gate 1A 600V 800V TO92-3
Ask Latest Price
Place of Origin :
US
Brand Name :
Original
Model Number :
BT131
Package Type :
Throught Hole
Type :
Triode Transistor
Package / Case :
TO92-3
Contact Supplier