45TAB07U-2LR
Certification :
ISO 9001/ CE/ quality certificate
Place of Origin :
JAPAN / GERMAN/ SWEDEN
MOQ :
1PCS
Price :
negotiation on line
Payment Terms :
L/C, T/T, Western Union
Supply Ability :
50000 pcs one month
Delivery Time :
5---7 days
Packaging Details :
normal packing+wooden box
SIZE :
45x75x15mm
MODEL :
45TAB07U-2LR
Description
Bearing Mode 45TAB07U-2LR Bearings
Type Ball Screw Support Bearing
Description Angular Contact Thrust Ball Bearing
HS Code 8482103000
Sizes 45x75x15mm
d 45 mm
D 75 mm
B or T 15 mm
Mass *** KG
Country of Origin Japan
Condition New, Unused
Service Neutral/OEM/As per your request
Package Carton Boxes/Wooden Cases/Pallets
Payment Methods T/T, Western Union or Paypal
Delivery Time 3 working days
Shipping Way DHL/TNT/UPS/EMS, by air/sea
Send your message to this supplier
Send Now
45TAB07U-2LR Ball Screw Support Bearing /45TAB07U-2LR Ball Screw Support Bearing 45x75x15mm /45TAB07U-2LR
Ask Latest Price
Brand Name :
NSK / SKF /FAG
Model Number :
45TAB07U-2LR
Certification :
Place of Origin :
JAPAN / GERMAN/ SWEDEN
MOQ :
1PCS
Price :
negotiation on line
Contact Supplier