Bearing Mode 30TAB06DF/GM P4F Bearings
Type Ball Screw Support Bearing
Description Angular Contact Thrust Ball Bearing
HS Code 8482103000
Sizes 30x62x15mm
d 30 mm
D 62 mm
B or T 15 mm
Mass *** KG
Country of Origin Japan
Condition New, Unused
Service Neutral/OEM/As per your request
Package Carton Boxes/Wooden Cases/Pallets
Payment Methods T/T, Western Union or Paypal
Delivery Time 3 working days
Shipping Way DHL/TNT/UPS/EMS, by air/sea
Send your message to this supplier
Send Now
30TAB06DF/GM P4F Ball Screw Support Bearing /30TAB06DF/GM P4F/GM P4F Ball Screw Support Bearing 30x62x15mm/ 30TAB06DF/GM
Ask Latest Price
Brand Name :
NSK / SKF /FAG
Model Number :
30TAB06NC1U-2NSE-NB/GM P4F
Certification :
ISO 9001/ CE/ quality certificate
Place of Origin :
JAPAN / GERMAN/ SWEDEN
MOQ :
1PCS
Price :
negotiation on line
Contact Supplier