Product Description: BD130-1SA Double Row Ball Bearing 130x166x34 MM Deep Grove Ball bearing d - 130 mm D - 166 mm T - 34 mm Inner ring width - 13 mm Outer ring width - 31 mm Deep groove ball bearings are inseparable ...
learn more
BD130-1SA Double Row Ball Bearing 130x166x34 MM Deep Grove Ball bearing