BD130-1SA
Place of Origin :
CHINA
MOQ :
1 PCS
Price :
Negotiable
Payment Terms :
L/C, T/T, Western Union, PAYPAL
Supply Ability :
9999 SETS
Delivery Time :
1-3 working days
Packaging Details :
Standard export carton
Bearing number :
BD130-1SA
Size :
130x166x34 MM
Bore Diameter :
130 (mm)
Outer Diameter :
166 (mm)
Width :
34 (mm)
Weight :
1.5 kg
Description
  • BD130-1SA Double Row​ Ball Bearing 130x166x34 MM Deep Grove Ball bearing
d - 130 mm
D - 166 mm
T - 34 mm
Inner ring width - 13 mm
Outer ring width - 31 mm
  • Our ability
  • Factory operation workshop
  • Lead time and delivery
Send your message to this supplier
Send Now
Ask Latest Price
Watch Video
Brand Name :
OEM
Model Number :
BD130-1SA
Place of Origin :
CHINA
MOQ :
1 PCS
Price :
Negotiable
Payment Terms :
Contact Supplier
video