AGT31-ST4
Description
31" Toy Electric guitar Children guitar AGT31-ST4
Description
31 inch Toy electric guitar / Children toy guitar
- with ONE single coil
Features
Model No.:AGT31-ST4
Brand: AGOS/OEM
Specification
31" Children Electric Guitar
Body:hard wood
Neck:maple wood
Machine Heads:Chrome Open
Pickups:1*Single Coil
Jack:1*out
Controls:1*volume
Reference photos
Spare parts Options:
3W,4W,5W,10W AmplifierStrap
Color Options:
Payment and packing ways:
Payment
T/T, 30% at order, 70% before delivery; L/C at sight
Send Now
Model Number :
AGT31-ST4
Contact Supplier