BTL7-S571-M0350-B-KA10
Certification :
CE
Place of Origin :
china
MOQ :
1
Price :
Payment Terms :
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability :
500pc
Delivery Time :
6-8weeks
Packaging Details :
carton
Style :
Rod series
Mounting part :
Threaded flange 3/4-16UNF
Housing material :
Aluminum, Anodized
Connection :
Cable, 5.00 m, PUR
Description
Style
Rod series
Mounting part
Threaded flange 3/4-16UNF
Housing material
Aluminum, Anodized
Magnets, number max.
1
Connection
Cable, 5.00 m, PUR
Interface
SSI
Measuring range
350 mm
Sampling frequency max.
1250 Hz
Non-linearity max.
±30 µm
Repeat accuracy
≤ ± 5 µm (typ. ± 2.5 µm)
Operating voltage Ub
10...30 VDC
Ambient temperature
-40...85 °C