Product Description: Bergquist 3.0 W/m·K Gap Pad 3000S30/TGP3000 insulated silicone gasket Product overview : Gap Pad 3000S30 is a thermal gap filler material that provides outstanding thermal conductivity at low ...
learn more
Bergquist 3.0 W/m·K Gap Pad 3000S30/TGP3000 Insulated Silicone Gasket
Gap Pad 3000S30/TGP3000
USD1~USD50
Contact Now
SZ PUFENG PACKING MATERIAL LIMITED
Verified Supplier
8
Years
00:21
Bergquist 1.0W/m-k Gap Pad Vo Ultra Soft Thermal Silicone Gasket GPVOUS
Bergquist Sil-Pad K10/TSP K1300 Silicon Rubber Kapton Substrate Heat Sink
Bergquist Gap Pad 2500S20/TGP2400 Thermal Conductive Silicone Pad
Bergquist 0.9W/m·k SIL PAD TSP K900/SP K-4 Thermal Conductive Silicon Film
Replace a batch
0.25mm Thermal Conductive Pad thermal conductive silicone pad
View Detail
1W/Mk-10W/Mk Silicon Thermal Pad
View Detail
6KV Heatsink Thermal Pad
0.5MM Thick Lithium Battery Blue Color Soft Thermal Conductive Silicone Pad