Product Description: Electric Fan Motors 1A 24V 24W 2600RPM Stepless Control BLDC FAN Customized Drip-Proof Permanent Magnet KG-8251DC24 Packaging & Delivery Port: SHENZHEN Lead time: Quantity(pieces) 1 - 1000 1001 - ...
learn more
Electric Fan Motors 1A 24V 24W 2600RPM Stepless Control BLDC FAN Customized Drip-Proof Permanent Magnet KG-8251DC24
10000 pcs-30 days
Negotiation
Contact Now
Shenzhen Go-Gold Motor Co., Ltd.
Verified Supplier
4
Years
01:47
Electric Fan Motors 24W 24V 2600RPM Tepless Control BLDC Permanent Magnet KG-8251DC24 China
Brushless Electric Curtains Motor 24V DC Motor For Electric Blinds
Electric Tools Motor 6-26V 5-25W Brushless DC Motor For Power Drill Tools
Electric Tools Motor 6-26V 5-25W 1.9-1.2A 6095-11000RPM For Power Tools Go-Gold
24V Brushless Electric Motor 0.75A Mini Wet Dry Vacuum Cleaner Motor
110-120V Dc Motor Air Purifier Motor 39W 60Hz
Replace a batch
18000rpm Brushless DC Motor 24v Ccw Brushless Motor For Electric Fan
View Detail
Controller Brushless Dc Servo Motor 18000RPM Brushless Dc Fan Motor
View Detail
1200-1300rpm AC Induction Motor 110-240v Induction Motor 30-200w For Fan Motor
50W Ac Induction Motor 240V Ac Fan Motor 1 Phase Induction Motor
50Hz 60Hz AC Induction Motor 110V-240V Floor Fan Motor Stable Fan