Product Description: Vacuum Cleaner Motor 48V 45000RPM 650W Brushless DC Motor KG-6586DC48 Lead time: Quantity 1-1000 1001-10000 ≥10000 Lead days 15 30 To be negotation Product Description Rated Voltage 48V Rated Speed ...
learn more
48V Carpet Cleaner Motor 45000RPM 650W Brushless DC Motor KG-6586DC48
10000pcs-30days
Negotiation
Contact Now
Shenzhen Go-Gold Motor Co., Ltd.
Verified Supplier
4
Years
00:38
24V Brushless Electric Motor 0.75A Mini Wet Dry Vacuum Cleaner Motor
Brushless Electric Curtains Motor 24V DC Motor For Electric Blinds