Product Description: ITT Cannon MDM Series J30J-25TJ 25pin Male Plug Micro-D Connectors Miniature Connector Description Raymo J30J series is engineered with a strong yet lightweight aluminum shell and a high-relabill y ...
learn more
ITT Cannon MDM Series J30J-25TJ 25pin Male Plug Micro-D Connectors Miniature Connector
5000Pieces/ Week
2.99-14.99USD/piece
Contact Now
Shenzhen Raymo Electronics Technology Limited
Verified Supplier
7
Years
00:18
ОНЦ-БС-1(2) Series Connector Shell Size 10 4 Pin Female Plug with Tail Attachment (Optional)-ОНЦ-БС-1-4/10-P12-1-B
Mini Snap Right Angle Circular Connectors 10 Way W1 W2 Black Color
Amphenol MIL-DTL-38999 JY27466/MS27466 Receptacle Military Circular Connectors
ERA EPL ERD 00 Series Half Moon Connector With 50ohm 75ohm Elbow Socket
Amphenol MIL-DTL-38999 Series III Connector D38999/26WB05SN Female Plug Cable 5 Pin Military Circular Connectors
Replace a batch
ITT Cannon J30J Series Connector 800V Gold Plated Metal
View Detail
J30J Series Gold Plated Connector 1.27mm Spacing 3A Current Rating
View Detail
J30J Series Metal Connector with 1.27mm Contact Spacing and Gold Plating
J30J Series 31-Pin Connector 500VAC -55~+125℃ Temperature Range
J30J Series Connector 21 Pins 250V with 0.1-0.15mm2 White Wire