TKII6304-127
Certification :
ISO9001
Place of Origin :
Anhui, China
MOQ :
500 sets
Price :
Payment Terms :
L/C, D/P, T/T, Western Union, D/A
Supply Ability :
20000 sets/week
Delivery Time :
25 days
Packaging Details :
In wooden cases
Product Name :
Roller Bearing cup
Material :
SPHC steel/ABS plastic
Roller Diameter :
127mm
Bearing type :
6304 2RS
Housing Diameter :
122mm
Thickness :
3.0mm
Application :
Conveyor roller transporting
Inner Diameter :
52mm