CRBA12025NN
Certification :
ISO 9001
Place of Origin :
China
MOQ :
1 PCS
Price :
Payment Terms :
T/T, Western Union,PayPal
Supply Ability :
10000 sets per month
Delivery Time :
3-5 days
Packaging Details :
in single packing box
Material :
Gcr15
Number of row :
Single
Precision rating :
P0 P6 P5 P4 P2
ID :
120 mm
OD :
180 mm
Thickness :
25 mm
Description
GCR15 STEEL Material CRBA12025NN Crossed Roller Bearing
1. Type: cross roller bearing
2. Material: Gcr15 steel
3. Specification:
Bearing number CRBA12025NN
ID 120 mm
OD 180 mm
Thickness 25 mm
Weight 3.5 kg
4. Specification:
(1) Cross roller type
(2) Good quality
(3) Rubber seals on both sides
(4) Competitive price
5. Bearing photos:
GCR15 STEEL Material CRBA12025NN Crossed Roller Bearing 120 x 180 x 25mmGCR15 STEEL Material CRBA12025NN Crossed Roller Bearing 120 x 180 x 25mm
If you want to buy CRBA12025NN cross roller bearing,just contact us.
Send your message to this supplier
Send Now
GCR15 STEEL Material CRBA12025NN Crossed Roller Bearing 120 x 180 x 25mm
Ask Latest Price
Brand Name :
GQZ
Model Number :
CRBA12025NN
Certification :
ISO 9001
Place of Origin :
China
MOQ :
1 PCS
Price :
Contact Supplier