22UZ2111317T2 PX1
Certification :
ISO90001
Place of Origin :
Japan
MOQ :
1.PCS
Price :
Negotiable
Payment Terms :
T/T, Western Union, Paypal
Supply Ability :
1000.pcs / Month
Delivery Time :
Within 3 days
Packaging Details :
Standard Carton Box
Cage :
Nylon
Structure :
Cylindrical Roller Bearing
Type :
cylindrical roller bearing
Size :
22x58x32mm
Stock Qty :
125.pcs
Weight :
0.6 KG
Description
22UZ2111317T2 PX1 Eccentric Cylindrical Roller Bearing 22X58X32mm
Bearing Model 22UZ2111317T2 PX1
Type cylindrical roller bearing without outer ring
Structure Cylindrical Roller Bearing
Application Speed Reducer ; Gear Reducer
Inner diameter 22 mm
Outer diameter 58 mm
Thickness 32 mm