Product Description: BAKTH-010S030A-0142-01 8S 24V 30A LiFePO4 Battery BMS Protection Board for Golf Cart Solar Energy The BAKTH-010S030A-0142-01 is a specialized protection board engineered exclusively for 8-cell series ...
learn more
BAKTH-010S030A-0142-01 8S 24V 30A LiFePO4 Battery BMS Protection Board for Golf Cart Solar Energy
10000PCS/Month
Contact Now
Shenzhen BAK Technology Co., Ltd.
Verified Supplier
2
Years
00:14
1S 3.7V 5A 18650 Li-ion Battery Charging Protection Board Module 2MOS BMS