15 sets per month
ISO/CE
Contact Now
Zhangjiagang Huawei Shenda Machinery Co.Ltd.
Active Member
4
Years
02:56
200ml 1000ml Carbonated Soft Drink Filling Machine Cocktail Wine Bottle Filler
8000-9000BPH Plastic Bottle Blowing Machine Advanced PLC Bottle Molding Machine
0.5l Pet Bottle Juice Filling Machine 30000BPH Beverage Filling Equipment
Self Adhesive Sticker Labeling Machine H 178mm X L 305mm
Semi Automatic Shrink Wrapping Machine 600mm Width 5-8 Packs/Min