JIGUO MYP-1500Q Automatic Die Cutting & Stripping Machine,Max Paer Size:1500*1105mm,Max Running Speed:5500s/h,Sheet Thickness:Corrugated Board<8mm (Max.thickness)
20 sets per month
Contact Now
Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd. )
Verified Supplier
5
Years
00:28
Folding Carton Waste Paper Stripping Machine
Flat Bed Die Cutting Stripping Machine
00:10
Heavy Series High Pressure Packaging Boxes Bags Embossing And Foil Stamping And Die Cutter Machine
1060mm Automatic Paper Flat Bed Die Cutting Machine 7500s/H Speed
JIGUO MYP-1080E Automatic Die Cutting & Stripping Machine,Max.paper size:1080*780mm,Max.die cutting speed:7500s/h,Max. Stripping speed:6500s/h
Replace a batch
Automatic Carton Waste Stripping Machine Cardboard Die Cutting Machine
View Detail
Sheet 500mm Die Cutting Stripping Machine Nozzle Lead Carton Waste Paper
View Detail
Liquor Set Packaging Boxes Corrugated Carton Die Cutting Machine Waste Stripping
Hot Embossing Paper Stripping Machine 1070×770mm Craft Die Stripping Machine