ZK2A10K5RWA-06
Place of Origin :
JAPAN
MOQ :
1
Price :
Payment Terms :
T/T
Supply Ability :
999
Delivery Time :
in stock / 1-3 work days
Packaging Details :
Brand New Original
Series :
ZK2A (Vacuum Generator)
Nozzle Diameter :
Φ1.0 mm
Max. Suction Flow Rate :
44 L/min (ANR)
Air Consumption :
40 L/min (ANR)
Suitable Suction Cup Size :
2–50 mm
Operating Pressure :
0.3–0.7 MPa