CMPE65G2
Spec : 60 Watts RMS
WF:
– voice coil: 1”, 2 ohms
– freq. response: 64Hz-5kHz
– Sensitivity: 88.6dB
TW:
– voice coil: 1”, 4 ohms
– freq. response: 2kHz-20kHz
– Sensitivity: 89dB
Crossover: 2-way, 3.6kHz@-12dB
CMPE SERIES
Send your message to this supplier
Send Now
6.5" Car Components speaker CMPE65G2,60wrms, 2-way WF: 1'' voice coil, 2 ohms, Sensitivity: 88.6dB, freq. response: 64-5kHz. TW: 1''voice coil, 4 ohms, Sensitivity: 89dB, freq. response: 2K-20KHz
Ask Latest Price
Contact Supplier