XC6SLX9-2TQG144C
Place of Origin :
Malaysia
Brand Name :
KAIGENG
Packaging Details :
tray,tube ,reel.paper box
Supply Ability :
1000 Piece/Pieces per Week
Price :
Type :
LOGIC ICS
Description :
XIL
Voltage - Breakdown :
30V
Frequency - Switching :
100MHZ
Power (Watts) :
Standard
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Mounting Type :
Sert, Surface Mount
Voltage - Supply (Min) :
0.4V
Voltage - Supply (Max) :
Standard
Voltage - Output :
33V
Current - Output / Channel :
4A
Frequency :
100HZ
Applications :
Technology
FET Type :
yes
Voltage - Supply :
0.4V
Function :
overall
Voltage - Isolation :
yes
Current - Output High, Low :
0.2A
Current - DC Forward (If) (Max) :
10A
Input Type :
Output Type :
Impedance :
no
Impedance - Unbalanced/Balanced :
Balance
Input Range :
all
Frequency Bands (Low / High) :
high
Specifications :
Interface :
2
Standards :
Quality :
Original
Lead Free Status :
ROHS Compliant
Packing :
Reels/ Tubes/Cut tapes/Trays/Bags
MOQ :
1pc
Classification :
Integrated Circuits
Express :
DHL.UPS.FEDEX.TNT.EMS
Description: :
In stock
Electrical Supply :
All Parts
Sample :
Support
Port :
SHENZHEN
Specification
item
value
D/C
NEW
Condition
Original
Model Number
XC6SLX9-2TQG144C
Package
TQFP-144
Type
LOGIC ICS
Brand
XIL
Applications
Network Communications
Series
Integrated circuit
In Stock
Warranty
1years
Lead Free Status
ROHS Compliant
Mounting Type
Surface Mount
Express
DHL.UPS.FEDEX.TNT.EMS
Packing
Reel/Tube/Tray/Box
Sample
Support
Datasheet
Please contact us
Electrical Supply
All Parts
Place of Origin
Malaysia
Unit Price
Contact us for latest price
XC6SLX9-2TQG144C  Xilinx Integrated Circuits ICs  Spartan 6 9152 Cells 576kbit 5720 Blocks 144 Pin TQFP