YY-ST-050W-COB-BJ
MOQ :
1 piece
Packaging Details :
carton
Delivery Time :
3-5 days
Payment Terms :
T/T, Western Union or Paypal
Supply Ability :
1000pcs/day
Description
Aluminum Die-Casting LED Street Light Housing for 50W COB LED
Size:
500*210*50mm
W
eight: 1.4kgs
Application: 50W COB LED Street Light
Parts details:
1.Die Casting Aluminum Housing
2.Reflector
3.PC lens or Glass Lens
4.Scews
Product tags
316 stainless steel led downlights
ba20d led headlight
cob led w5w
Send your message to this supplier
Message
Email
Phone or WhatsApp
Name
Company
Please reply me within 24 hours.
Yes! I would like your verified suppliers matching service!
Send Now
Submission successful!
Dark Blue Color 50W COB Aluminum Die-Casting LED Street Light Housing YY-ST-050W-COB-BJ
Ask Latest Price
Product Detail
Place of Origin :
China
Model Number :
YY-ST-050W-COB-BJ
MOQ :
1 piece
Packaging Details :
carton
Delivery Time :
3-5 days
Payment Terms :
T/T, Western Union or Paypal
Contact Supplier
Zhongshan Yoyee LED Lighting Co.,Ltd
Active Member
8
Years
guangdong, zhongshan
Since 2014
Business Type :
Manufacturer, Exporter
Main Products :
Decorating Hanging Lamp Base
LED Tri-proof Light&Housing
LED UFO Highbay Light&Housing
Total Annual :
Employee Number :
88~105
Certification Level :
Active Member
Discover similar products
High Quality Aluminum Die-Casting LED Street Light Housing for 50W COB LED YY
Contact Now
80W/100W COB High Quality Aluminum Die-Casting LED Street Light Housing YY-STL
Contact Now
120W/150W COB Cost Effective Aluminum Die-Casting LED Street Light Housing YY