learn more
YJV22-6/10KV-3 120 XLPE Armoured Cable With Circular Stranded Copper Conductor
300km per Month
5.0~60USD/m
Contact Now
Qingdao Yilan Cable Co., Ltd.
Verified Supplier
7
Years
00:35
PVC Jacket Armoured Electrical Cable Steel Wire 90 Degree N2XY XLPE Insulation
HPLE Fire Resistance PE PVC Low Smoke Halogen Free Cable Armoured Sheathed 3*70mm
95mm2 Xlpe Insulated Cable SAA Certified
00:42
China manufacturer XLPE Insulated Power cable Medium voltage Aluminum Conductor cable
HPLE PVC Copper Single Core Wire Bv/Bvr 1.5Mm 2.5mm 4mm 6mm 10mm House Wiring
Replace a batch
TR-XLPE Insulated URD Armoured Power Cable , Mv Power Cable Three Medium Voltage
View Detail
35kV HV SWA XLPE Power Cable Armoured , Underground Electric Cable 3x70mm2