XSFM-120-T Balcony 120W 200W Flexible Solar Panels for Max. System Voltage DC 1000/ 1500V IEC within Germany Country
XSFM-120-T
Photovoltaic Venues, Greenhouse, Sun-shading Device, Curtain Wall, Roof
Contact Now
Jiangsu X-solar Green Building Technology Co., Ltd.
Verified Supplier
2
Years
00:27
XSFM-580-T 200W 220W 240W 580W Soft Semi-Foldable Flexible Solar Panel Photovoltaic Soft PV Panel
Sun Shading Flexible Solar Panel
00:20
Max. System Voltage DC 1000/1500V IEC Solar Panel 330W HJT Solar Cell ETFE RV Awning Transparent Bificial Module for RV
200W flexibile solar panel Thin Film Solar Energy Panel 300W Adhesive Semi-Flexible Solar Panel 500W with Short-Circuit Voltage Temperature Coeffi 0.04%
120W 320W 580W Solar Energy System Photovoltaic Panels Green Energy Building Material
Replace a batch
X-solar energy BIPV big size Flexible PV Solar Module 200W 480W 580W Solar
View Detail
200W flexibile solar panel Thin Film Solar Energy Panel 300W Adhesive Semi
View Detail
XSFM-120-T Flexible Solar Panels 120W 200W 300W Thin Film Portable Bandability
Hot Sale Power Station Solar Battery Generator 110v 220v Electric Solar Portable
44.19V Optimum Operation Voltage 580W Light and Flexible Solar Panel with Eco