learn more
XSDCM-50-H Curved BIPV Solar Panel Tiles For Stylish Roof Installations
300MW per year
Contact Now
Jiangsu X-solar Green Building Technology Co., Ltd.
Verified Supplier
2
Years
01:06
50W Curved BIPV Solar Panel Roof Tiles Short Circuit Voltage 8.62A CE TUV Certificated
50W Curved Tile BIPV Solar Panels Red Photovoltaic Tiles CE Accredited and Curved Design
50 Watt Curved Solar Roof Tiles Photovoltaic Solar Module Tiles High Efficiency
Green Curved Solar Roof Tiles BIPV Solar Photovoltaic Roof Tiles 50W
Curved Photovoltaic Solar Panel Tile Roof For Sustainable Building Solutions
25A Max. Fuse Current XSDCM-50-H Curved Photovoltaic Solar Tiles for Modern Architectural Designs
Replace a batch
Curved Solar BIPV Tiles for Innovative Sustainable Energy Solutions Package Size
View Detail
25A Max. Fuse Current XSDCM-50-H Curved Photovoltaic Solar Tiles for Modern
View Detail
Max. Powewr Temperature Coefficient -0.26% BIPV Solar Panel with 23.8%
50W BIPV Solar Module -0.24% Open-Circuit Voltage Temperature Coeffic and 5
50W Max. Power Stylish Orange Solar Panel for Energy Efficiency and Decoration