12V100AH
Certification :
ISO9001 ISO14001 CE ROHS
Place of Origin :
CHINA
MOQ :
100
Price :
Payment Terms :
L/C,T/T
Supply Ability :
Delivery Time :
15-20 days
Packaging Details :
Standard Box
Voltage :
12V
Container :
ABS
Capacity :
100AH
Dimension :
330*173*217mm
Weight :
27.5kg
Application :
UPS Solar Energy System Back up
Delivery Terms :
EXW FOB CIF
Shipping Port :
Shanghai Shenzhen
Description
QULITY CONTROAL
Military-grade production standards, with extreme attention to details:
Full-life cycle quality inspection, eliminating defective products:
SIMILAR SIZE
Model Number Dimension(±2mm) Weight(kg±2%) Capacity(AH) Color Packing