Deep cycle 12V 100ah 12V 200AH Lifepo4 Battery Pack 12.8V 25.6V
Product Overview
Product Parameters
Battery Name LiFePO4 12V100AH battery pack
Battery Color Black or OEM
Weight 12KG
Battery Case ABS or Iron(IP65)
Application Solar&Wind system,Household energy storage,Emergency Power support
Operation Temperature -20°C -60 °C
12V 100ah 12V 200AH Deep Cycle Lifepo4 Battery Pack 12.8V 25.6V
Send your message to this supplier
Send Now
Ask Latest Price
Brand Name :
WEESUN
Model Number :
12V280AH
Certification :
CE ROHS FC MSDS ISO
Place of Origin :
CHINA
MOQ :
1
Price :
105-115 US dollars
Contact Supplier