SMD 2835 Yellow LED Bulb Light 3W-20W, 50,000 hours, 80-83Ra/95-98Ra, E27/B22/E26
50000pcs/month
Contact Now
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.
Active Member
5
Years
00:10
Yellow Bulb Lamp Light 5W 7W 12W 15W 18W 22W Anti UV IR CE RoHS SAA ETL
Warm yellow led light 580nm 5W 7W 12W 15W 18W 25W UV IR free CE RoHS SAA ETL
5W 7W Alltro Bulb Portable Wireless Wtih 85-265V 6000K CRI>80Ra No flickering
120CM RGB Led Tube Light with 9W 18W 23W iP65 RGBW For decoration and automotive lighting
Led uv tube light 365nm 395nm CE RoHS 85-265V AC Insect trapping UV Curing and disinfection
dimmable 3cct led panel light smd slim led chip CE ETL UL RA98 Flicker free
Replace a batch
flicker-free yellow cover bulb, 80-83Ra or 95-98Ra color rendering index, 5 or 3
View Detail
Plastic Cover Yellow Cover LED Bulb Light with No Flickering or Glare for Dust
View Detail
Yellow LED Bulb Light with E27/B22/E26, Flicker Free, Anti UV, 85~265V AC,