Product Description: Product Description Specification item value Chargeable Yes Application Uninterruptible Power Supplies, UPS Brand Name YUASA Model Number NP210-12H Battery Size 12V 210A Battery Type VRLA Place of ...
learn more
Yes
Contact Now
Vesion Tech Co., Ltd.
Verified Supplier
3
Years
02:05
Tower Form Factor Eaton 9SX Online UPS 2KVA 220V/230V/240V For Security/Monitoring/Alarm