Product Description: Specification Chargeable Yes Application Uninterruptible Power Supplies, UPS Brand Name CSB Model Number CSB UPS12580 Electric Energy 580Wh Cycle Life 3-5 Years Battery Size 12V 580W Battery Type VRLA ...
learn more
CSB Battery UPS12580 12V 580W High Performance Rechargeable Maintenance-Free VRLA 580W Battery for UPS Data Center
Yes
Contact Now
Vesion Tech Co., Ltd.
Verified Supplier
3
Years
00:43
Good Quality Gel Battery 12V 7.2Ah 12Ah 17Ah 26Ah 34Ah for Off Grid Solar System Use
CSB HRL12110W 12V 110W High Rate Long Life Battery Rechargeable Lead-Acid Battery
Solar Storage Batteries Gel 6v 7.2ah Lead Acid Battery Inverter UPS Battery
Tower Form Factor Eaton 9SX Online UPS 2KVA 220V/230V/240V For Security/Monitoring/Alarm