DA810S DC12V/24V Truck Refrigeration Unit Control Panel
Product Overview
Core Specifications & Parameters
Working Voltage: DC 12V / DC 24V Dual Voltage Universal
Independent Fuse Protection:
  • Condenser Fan: 30A
  • Evaporator Fan: 30A
  • Compressor: 10A
  • Defrost Valve: 10A
  • Liquid Injection Valve: 10A
  • Panel Power Supply: 5A