HF102F-12VDC
Certification :
RoSH
Place of Origin :
CHINA
MOQ :
1
Price :
1-2
Payment Terms :
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability :
10,000pcs per month
Delivery Time :
2-3 working days
Packaging Details :
carton
brand :
Hongfa
voltage :
5/12/24v
DC+ :
2019+
Warranty :
1 year
Condition :
100% new original
PIN :
4
MODEL :
HF102F-12VDC
Description
Model Number:
JQC-3FF-009
SFK-112DM
Brand Name:
RELAY
Coil Current:
20A
Coil Voltage:
12VDC
Circuit:
SPST-NO (1 Form A)
Output Type:
DC
Relay Type:
Impulse
Product Name:
relay
Part number:
SFK-112DM
Model of relay:
SFK
Type:
SANYOU RELAY
Voltage:
12V
Number of Pins:
4 PIN
rated load:
20A 250V AC
Max. Switching Voltage:
20A
Product tags
omron 24vac relay
relay omron 24vdc
240vac relay
Send your message to this supplier
Message
Email
Phone or WhatsApp
Name
Company
Please reply me within 24 hours.
Yes! I would like your verified suppliers matching service!
Send Now
Submission successful!
New Original HF102F-12VDC Hongfa Relay HF102F-12VDC 20A 250VAC 4 PIN RELAY