HF105F-1-012D-1HS
Certification :
RoSH
Place of Origin :
CHINA
MOQ :
1
Price :
1-2
Payment Terms :
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability :
10,000pcs per month
Delivery Time :
2-3 working days
Packaging Details :
carton
brand :
Hongfa
voltage :
5/12/24v
DC+ :
2019+
Warranty :
1 year
Condition :
100% new original
PIN :
4
MODEL :
HF105F-1-012D-1HS
Description
Model Number:
HF105F-1-012D-1HS
Model Number:
HF105F
Contact Load:
Low Power
Protect Feature:
Sealed
Size:
Miniature
Usage:
Telecommunication
Theory:
Voltage Relay
Product tags
relay 30a
relay omron 24vdc
relay 10a
Send your message to this supplier
Message
Email
Phone or WhatsApp
Name
Company
Please reply me within 24 hours.
Yes! I would like your verified suppliers matching service!
Send Now
Submission successful!
HF105F-1-012D-1HS New Original Hongfa Relay 30A 12V RELAYS HF105F-1-012D-1HS