New Genuine 180W 19.5V 9.23A 74X5J JVF3V DA180PM111 Adapter for Dell Alienware 15 R1 R2; Inspiron One 23xx (2350 2320);
Product name 180W 19.5V 9.23A 7.4*5.0mm AC Adapter For Dell M17X M4800 M111 JVF3V DW5G3 Laptop Charger
Input AC 100-240V, 50-60Hz
Output 19.5V 9.23A
Power 180W
Connector size 7.4*5.0mm
Condition Destop
Compatible For Dell
Certification CE FCC ROHS
Warranty 1 year
Package include AC adapter X1,power cord X1(power cable is fit for your country.)
  • New Genuine Original Dell AC Adapter with non-retail packaging,Power cord 1.8 Meters
  • Output: 19.5V-9.23A, 7.4mm tip