Place of Origin :
TAIWAN
MOQ :
760/TRAY
Price :
BID
Payment Terms :
T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability :
10K/MONTH
Delivery Time :
STOCK
Packaging Details :
TRAY
PACK :
BGA153
BRAND :
KIOXIA
SPQ :
760/BOX
Description
THGBMHG8C2LBAIL KIOXIA Flash Card 32G-byte 3.3V Embedded MMC 153-Pin WFBGA (Alt: THGBMHG8C2LBAIL)
Technical Attributes
Description Value
Density 32 GB
Lead Finish Tin|Silver|Copper
Max Processing Temp 260 °C
Mounting Surface Mount
Operating Supply Voltage 3.3000 V
Operating Temperature -25 to 85 °C
Pin Count 153
Product Dimensions 11.5 x 13 mm