learn more
NTCS0603E3104FXT 0603 SMD Glass Protected Chip NTC Thermistors QN0603X104F4100FA 100K 1% 4100
100,000,000pcs per month
Negotiable
Contact Now
Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd.
Verified Supplier
5
Years
01:13
MF52 50mW Power NTC Thermistor
00:26
MF57 2400 B Value Disc Type Thermistor 1% Water Tank Temperature Sensor
25mm 50mm 3K OHM Power NTC Thermistor MF55 Thin Film Thermistor Limited Space
JNR20S050M11P05 Silicone Coated NTC Thermistor 5D-20 5R 7A With Tinned Copper Wire
High Accuracy 160 deg NTC Ring Terminal Thermistor 6mm For Vehicles Yachts Ship
Samsung LG Range Oven DG32-00002B PT1000 Temperature Sensor With 82mm Cable
Replace a batch
Original Korea DSC 3PHI 5PHI 3mm 5mm Disc 10K NTC Thermistor
View Detail
SS Housing 50K 1% Power NTC Thermistor 3950 100MM NTC Probe Temperature Sensor
View Detail
30k Ohm 15mm Temperature Sensor Chip Epoxy Coated NTC 3950 Thermistor
SMT 4250 NTC Thermistor 10k 1206 100K Negative Temperature Coefficient Resistor
Taped In Reel 0805 100K Power NTC Thermistor 5% 4250 Surface Mount Thermistor