Product Description: Ultra Soft Low Thermal Conductivity Materials PAD Light Green 3.5 MHz Dielectric Constant The TIF120-20-07U thermally conductive interface materials are applied to fill the air gaps between the ...
learn more
Ultra Soft Low Thermal Conductivity PAD TIF120-20-07U Light Green 3.5 MHz Dielectric Constant 2.0W/mk
10000/day
negotiation
Contact Now
Dongguan Ziitek Electronic Materials & Technology Ltd.
Verified Supplier
11
Years
00:10
5.2X10^13 Ohm-Cm Soft And Compressible Silicone Pads For Low Stress Applications, 0.5mmT