TYCPC-40A
Certification :
ISO9001
Place of Origin :
China (Mainland)
MOQ :
1 set
Price :
Negotiable
Payment Terms :
L/C, T/T
Supply Ability :
200 sets per month
Delivery Time :
30 days
Packaging Details :
bulk
Type :
Hydraulic cutters
Max pressure :
70kN
Max rope size :
25mm
Max cable size :
40mm
Max conductor size :
32mm
Length :
580mm