Product Description: 24BYJ48-818 24V PM stepper Motor with RoHS BYJ stepper motor features: 1. High and low temperature resistance -40°C to 140°C. Lifespan over 10,000 hours. 2. Noise level as low as 40 dbs. 3. Anti...
learn more
24BYJ48-818 24V High Temperature Resistance Low Noise Anti-interference Stepper Motor with 5.625°/64 Step Angle
200,000 PCS/month
Contact Now
Changzhou Xingmai Motor Technology Co., Ltd.
Verified Supplier
2
Years
00:07
24BYJ48 Permanent Magnet Stepper Motor with 5.625°/64 Step Angle 12V/5V DC Voltage and Copper Coil for Air Conditioner Swing
24BYJ48 Stepper Motor 24mm Diameter with Precision Control and Versatile Applications for Industrial Use