37JB6K/33ZY24
MOQ :
5
Price :
USD20~35/pc
Packaging Details :
standard export packing
Delivery Time :
2~4 weeks
Payment Terms :
bank TT
Supply Ability :
10000pcs/month
Description
37JB6K / 33ZY24 6V, 12V, 24V 2900 / 3000RPM PM SPUR DC Geared Motor
Product tags
dc geared motor g119
42zy04b 24v dc motor
str1471 starter motor
Send your message to this supplier
Message
Email
Phone or WhatsApp
Name
Company
Please reply me within 24 hours.
Yes! I would like your verified suppliers matching service!
Send Now
Submission successful!