learn more
Professional 22000BTU Ventless Portable Air Conditioner For Industrial Chiller
500pieces per month
negotiate
Contact Now
Shanghai Weixuan Industrial Co.,Ltd
Verified Supplier
9
Years
00:59
HEPA Portable Spot Air Conditioner 6500W Digital Controlling
WX65 Spot Coolers Portable Air Conditioners 22000W Self Diagnostic Function
24000 BTU Water Cooled Split Air Conditioner 7KW
3500W Single Cooling Duct Spot Coolers Portable Air Conditioners Energy Saving